Zapraszamy do sklepów partnerskich. Jeśli nie znalazłeś swojego produktu BUSHMEN® w najbliższym sklepie,

KUPISZ GO TUTAJ!


Bushmen

BUSHMEN® – Travel Gear

Ciekawość, pasja, głód przygody – to my. Odwaga, determinacja, zaufanie – to cechy charakteru, które cenimy wyjątkowo wysoko. Odkrywamy, przesuwamy granice, kreujemy nowe, bazując na doświadczeniu pokoleń. Kochamy przyrodę. Czujemy się dziećmi natury. Prostota, wielofunkcyjność i niezawodność – tak wyobrażamy sobie optymalny ekwipunek podróżnika.

 

BUSHMEN® – Travel Gear to polska marka powstała w 2010 r. Dzięki wysokiej jakości, atrakcyjnej stylistyce, solidnemu wykonaniu przy minimalnej wadze zastosowanych materiałów zdobywamy coraz szersze grono użytkowników na całym świecie.

Marka BUSHMEN® – Travel Gear dostępna jest w najlepszych sklepach sportowych, turystycznych, militarnych i survivalowych w Polsce i na świecie.

Poznaj nas bliżej!

O naszych korzeniach, misji i pasjach.

Było ich kilku – młodych żeglarskich  śmiałków, których legendy dopiero miały się narodzić. Dowodził nimi kapitan Bolesław Kowalski i mieli jeden cel: sprawdzić z jakiej gliny ich ulepiono. W szarej rzeczywistości lat pięćdziesiątych XX wieku pod banderą Polskiego Towarzystwa Geograficznego przecierali wodne szlaki Morza Czerwonego. Na pokładach jachtów, nie oglądając się na przeciwności losu i pogodę, zdobywali cenne eksponaty dla wyższych uczelni w całej Polsce. Przez lata hartowali charaktery i rzemiosło w licznych żeglarskich wyprawach. Zapisali się w annałach polskiej żeglugi odkrywczo-podróżniczej m.in brawurowym rejsem dookoła Ameryki Południowej. Na pokładzie dwumasztowego keczu „Śmiały” zmagali się z bezmiarem i potęgą oceanów przez długie piętnaście miesięcy. Wrócili zwycięscy, tylko po to, by planować i realizować kolejne wyprawy.

Nastąpiła zmiana pokoleń. Hart ducha, zew przygody i pierwotna, leżąca u źródeł ludzkości potrzeba eksplorowania nowych terytoriów, pozostały niezmienne. Morskie szlaki zastąpiły leśne ostępy, pustynne sawanny, górskie szczyty Himalajów. Rodzinna tradycja, zamiłowanie do przygody i potrzeba serca wznieciły iskrę, która dała początek marce BUSHMEN® Travel Gear. Legendy rodzą się z pasji i wykuwają z wytrwałości. Nie brakuje nam chęci ani zapału, a ciężka praca to nasz chleb powszedni.

Tak samo jak outdoorowi pionierzy potrzebujemy niezawodnego ekwipunku. Mamy tę przewagę w jego projektowaniu i produkcji, że czerpiąc wiedzę i doświadczenie z mądrości pokoleń dysponujemy równocześnie nowoczesną technologią. Bierzemy na warsztat klasykę i unowocześniamy jej elementy. Innowacyjnością nie tylko dotrzymujemy kroku współczesności, ale staramy się nasze czasy wyprzedzać.

Wiemy jakiego Wam, miłośnikom dzikiego stylu życia, oprzyrządowania potrzeba, bo wiemy jakie wymagania stawiać sobie. Wytrzymałość, funkcjonalność, waga „piórkowa” – to podstawy współczesnego i profesjonalnego rynsztunku dedykowanego rynkowi outdoor&bushcraft. Te podstawy to  priorytet naszych działań.

Pracujemy z ludźmi, którym niestraszny deszcz, mróz czy palące słońce. Przy testach osprzętu nie bierzemy jeńców. W naszym słowniku nie występuję słowo kompromis. Od Afryki Południowej przez Saharę aż po fiordy Norwegii. Od Jury Krakowsko-Częstochowskiej aż po górę Fuji w Japoni.  Dajemy sobie i naszemu wyposażeniu ostro w kość. Jesteśmy też w pracowni i szwalni – bezlitośni dla materiałów, z których wykuwamy markę BUSHMEN® Travel Gear. Rwiemy, przeciążamy, naginamy, tniemy. Niszczymy, by budować od nowa – trwalsze, lepsze, wydajniejsze. Hartujemy nasz sprzęt tak jak nasze charaktery – ustawicznie i do granic wytrzymałości. Dla Was. Dla nas.

W terenie nie ma miejsca na błędy. Na kompromisy. Na jakość poniżej optymalnej.

Sprawdź nas.

Dołącz do nas.

Podzielmy się pasją i profesjonalizmem.

A kiedy zabrzmi zew natury, spotkajmy się.

Do zobaczenia w terenie!